Store Manager

Είσαι άνω των 21. Σου αρέσει να επικοινωνείς και να εμπνέεις.

Το κατάστημα είναι το πεδίο σου και η διαχείρισή του περνάει από τα χέρια σου!

Και η ομάδα σου; Είναι το δυνατό σου σημείο!

Περιγραφή Θέσης Εργασίας:

  • Διασφάλιση του σωστού τρόπου λειτουργίας του καταστήματος και της τήρησης διαδικασιών/πολιτικών της εταιρείας
  • Εκπαίδευση, αξιολόγηση και ανάπτυξη της ομάδας, στοχεύοντας στο ανώτερο επίπεδο εξυπηρέτησης σε κάθε επισκέπτη και την άρτια συνεργασία εντός του καταστήματος
  • Παρακολούθηση της πορείας του καταστήματος και επίτευξη μηνιαίων στόχων
  • Άριστη γνώση του προϊόντος και των ενεργειών
  • Συνεχής ενημέρωση και καθοδήγηση της ομάδας
  • Δημιουργία αναφορών (reporting)

Παρέχονται:

  • Ανταγωνιστικός μηνιαίος μισθός
  • Κάλυψη μέρους των εξόδων μετακίνησης
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Ιδιωτική ιατροφαρμακευτική ασφάλιση
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Προοπτικές εκπαίδευσης και εξέλιξης
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ευχάριστο πολυεθνικό περιβάλλον
  • Εταιρικό κινητό & laptop

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απόφοιτοι ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ
  • Εμπειρία στον τομέα του Retail και προϋπηρεσία σε ρόλους διαχείρισης ομάδας
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και πελατοκεντρική προσέγγιση
  • Οργανωτικές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Ανάληψη πρωτοβουλιών, αυτοπαρακίνηση, υπευθυνότητα
  • Ικανότητα αποτελεσματικής εργασίας σε ομαδικό περιβάλλον, διαχείριση μελών της ομάδας και παροχή καθοδήγησης
  • Άριστη γνώση αγγλικών
  • Άριστη γνώση MS Office