IQOS Advisor – Δίκτυο Συνεργατών

Location

Σπάτα, Αττική

Type of job

Full Time

Employer

MSPS

Στείλε μας το βιογραφικό σου

Πιστεύουμε στους ανθρώπους. Στόχος μας είναι να παρέχουμε τις καλύτερες πιθανές υπηρεσίες στους καταναλωτές γι’ αυτό και θέλουμε ανθρώπους με όρεξη και πάθος για δουλειά.​

Θέτουμε υψηλούς στόχους. Είμαστε αρωγοί της αλλαγής, προσφέροντας την απόλυτη εμπειρία, προσθέτοντας αξία στους καταναλωτές καθώς και στους συνεργάτες μας.​

Αν είσαι άνω των 21 και τα παραπάνω εκφράζουν κ εσένα .. αυτή είναι η στιγμή!

Αναζητάμε IQOS Advisor στο δίκτυο συνεργατών!

Περιγραφή Θέσης:​

  • Συνεχής προώθηση & υποστήριξη πωλήσεων
  • Προσανατολισμός στην επίτευξη στόχων ​
  • Ενημέρωση και ποιοτική επικοινωνία για τα προϊόντα της εταιρίας
  • Χτίσιμο σχέσης εμπιστοσύνης μέσω ανοιχτής και διαδραστικής επικοινωνίας
  • Παροχή έγκυρων πληροφοριών χρησιμοποιώντας τις κατάλληλες μεθόδους/εργαλεία

Παρέχονται:

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών ​
  • Bonus επίτευξης στόχων​
  • Ιδιωτική ιατροφαρμακευτική ασφάλιση
  • Κυλιόμενο πρόγραμμα στο ωράριο καταστημάτων​
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Κάλυψη μέρους των εξόδων μετακίνησης

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απόφοιτοι ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ
  • Προϋπηρεσία σε ρόλο πωλήσεων ή εξυπηρέτησης πελατών σε κατάστημα λιανικής​
  • Ικανότητα επικοινωνίας στην Ελληνική και στην Αγγλική γλώσσα ​
  • ∆υναμική και ευχάριστη προσωπικότητα​
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και κατανόηση των καταναλωτών​
  • Ικανότητα να δουλεύουν αποτελεσματικά σε ένα ομαδικό περιβάλλον και να παρέχουν εξαιρετική εξυπηρέτηση πελατών ​
  • Οργανωτικές και διαπραγματευτικές ικανότητες​
  • Ακεραιότητα και υπευθυνότητα

Η επεξεργασία των βιογραφικών που υποβάλλονται, γίνεται από εξωτερικούς συνεργάτες της Παπαστράτος*.

Η Παπαστράτος δεν έχει πρόσβαση σε προσωπικά δεδομένα των υποψηφίων και στην επεξεργασία των βιογραφικών.

Ο καταλληλότερος υποψήφιος για τη θέση θα προσληφθεί και θα απασχολείται από τους κατά τόπους συνεργάτες της Παπαστράτος.

* Για την επεξεργασία των προσωπικών δεδομένων συμβουλευτείτε την πολιτική απορρήτου του κάθε συνεργάτη

Το βιογραφικό σου ανέβηκε με επιτυχία! Ο αποκλειστικός συνεργάτης της Παπαστράτος θα το αξιολογήσει τις επόμενες ημέρες.