RRPs Trade Activator – Δίκτυο Συνεργατών & Σημείων Λιανικής Πώλησης

Location

Σπάρτη, Λακωνία

Type of job

Full Time

Employer

D.A.S. COMPANY ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΕΤΑ

Στείλε μας το βιογραφικό σου

Είσαι άνω των 21 και σου αρέσει να επικοινωνείς και να αναπτύσσεις το δίκτυό σου;

Σου αρέσει να είσαι στην αγορά περισσότερο από το να είσαι σε γραφείο;

Η άριστη εξυπηρέτηση πελατών είναι το πεδίο σου;

Αν στα παραπάνω βλέπεις τον εαυτό σου...Αυτή είναι η στιγμή!

Γίνε ο επόμενος RRPs Trade Activator!

Περιγραφή Θέσης:​

  • Ενεργοποίηση του δικτύου σημείων λιανικής πώλησης διασφαλίζοντας μια άριστη συνεργασία
  • Επικοινωνία εμπορικών προγραμμάτων
  • Ενεργοποίηση λιανοπωλητών στις αντίστοιχες πλατφόρμες
  • Ενίσχυση, ανάπτυξη και εκπαίδευση των σημείων λιανικής και διασφάλιση της μέγιστης συνεισφοράς των λιανοπωλητών στα εμπορικά προγράμματα
  • Έλεγχος διαθεσιμότητας προϊόντων στα σημεία λιανικής
  • Διασφάλιση/Ενίσχυση της εικόνας του IQOS στα σημεία λιανικής
  • Feedback & Reporting σχετικά με τη συνολική επίδοση της περιοχής ευθύνης
  • Συνεχής προώθηση & υποστήριξη πωλήσεων

Παρέχονται:

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • Εταιρικό αυτοκίνητο, laptop & κινητό τηλέφωνο
  • Ιδιωτική ιατροφαρμακευτική ασφάλιση
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Συνεχής εκπαίδευση

Απαραίτητα προσόντα:

  • Επιθυμητό πτυχίο ΤΕΙ/ΑΕΙ
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία 1 έτους σε ανάλογη θέση πωλήσεων
  • Καλή γνώση MS Office
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικών
  • Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και κατανόηση των καταναλωτών
  • Ικανότητα αποτελεσματικής εργασίας σε ομαδικό περιβάλλον
  • Οργανωτικές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Κάτοχος διπλώματος επιβατικού αυτοκινήτου

Η επεξεργασία των βιογραφικών που υποβάλλονται, γίνεται από εξωτερικούς συνεργάτες της Παπαστράτος*.

Η Παπαστράτος δεν έχει πρόσβαση σε προσωπικά δεδομένα των υποψηφίων και στην επεξεργασία των βιογραφικών.

Ο καταλληλότερος υποψήφιος για τη θέση θα προσληφθεί και θα απασχολείται από τους κατά τόπους συνεργάτες της Παπαστράτος.

* Για την επεξεργασία των προσωπικών δεδομένων συμβουλευτείτε την πολιτική απορρήτου του κάθε συνεργάτη

Το βιογραφικό σου ανέβηκε με επιτυχία! Ο αποκλειστικός συνεργάτης της Παπαστράτος θα το αξιολογήσει τις επόμενες ημέρες.